پی دی ان ( پردازش داده نگار پارس )

دانلود نرم افزار

از جمله نرم افزار و اپلکیشن های موجود و develop شده میتوان به اپلیکیشن انبارداری و لجستیک چابک و دیگر مشریان خود اشاره کرد .

با کلیک بر روی لینک های زیر وارد صفحه دانلود اپلیکیشن ها در سایت چابک شوید و اپلیکیشن مورد نظر خود را دانلود و مورد استفاده قرار دهید .

نسخه اندروید نسخه اپل

چرا باید برای بیزینس خود اپلیکیشن داشته باشیم ؟!

این سوال برای همه پیش میاد که اصلا چرا باید برای بیزینس خود نرم افزار خاص داشته باشیم ؟ آیا اصلا تو روند کاری ما تغییری ایجاد میکنه ؟

همراهمون باش تا جواب همه سوالاتو بگیری .

تیم برنامه نویس اپلیکیشن شرکت پردازش داده نگار پارس در مرحله اول با مشاوره و برنامه ریزی مناسب نیاز کسب و کار خود را با ما در میان میگذارید و با جلسات انجام شده و برنامه ریزی های دقیق شما رو به داشتن اپلیکیشن یونیک خود جهت توسعه کسب و کار سازمانی و یا شخصی , محیا میسازیم .

1. آگاهی از برند را افزایش می دهد
داشتن یک اپلیکیشن مارک دار به شما این امکان را می دهد که با یک کلیک اطلاعات کسب و کار خود را منتشر کنید. این به مردم اجازه می دهد تا با شخصیت شما و خدماتی که ارائه می دهید بیشتر آشنا شوند. علاوه بر این، اپلیکیشن ها فرصتی را برای برندها ایجاد می کنند تا ارتباطات عاطفی با مشتریان خود را تقویت کنند. یک برنامه مارک دار به مردم اجازه می دهد تا از کسب و کار شما مطلع شوند و انجام تجارت با شما را تنها با چند ضربه یا کلیک آسان می کند.

 

2. کسب و کار شما را تقویت می کند
یک برنامه کسب و کار تلفن همراه همچنین می تواند با ایجاد ارتباط، آشنایی، اعتماد و اعتبار از طریق روابط تجاری و مشتری، به تقویت کسب و کار شما کمک کند. می‌توانید از یک برنامه برای کمک به مدیریت روابط خود با مشتریان با پیگیری نحوه استفاده آنها و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن استفاده کنید. این برنامه بینش کامل و راحت مشتری را به شما می دهد. به عنوان مثال، می‌توانید با مشاهده این که مشتریان شما از کدام ویژگی‌ها بیشتر استفاده می‌کنند و کدام یک از محبوب‌تر هستند، تغییراتی در برنامه خود ایجاد کنید. این قطعاً می تواند به شما در برنامه ریزی و استراتژی رشد برنامه آینده نگرانه کمک کند. اگر اپلیکیشن شما کاملا ساخته شده باشد، می توانید با یافتن بهترین راه برای دریافت اطلاعات و بازخورد از مشتریان خود، یک کمپین بازاریابی ایجاد کنید.

 

 
اپلیکیشن اندروید پردازش داده نگار پارس

اپلیکیشن پردازش داده نگار پارس

اندروید یا ios ؟

اندروید

ios

پردازش داده نگار پارس

پردازش داده نگار پارس

پیشرو در توسعه و ساخت بهترین اپلیکیشن ها و صفحات وب میباشد . 

دنبال کنید

ایمیل : info@pdn24.com
تلفن : اکنون تماس بگیرید