پردازش داده نگار پارس

پرداش داده نگار پارس در سال 1386 با مدیریت رضا مقصودی تاسیس و در حوزه  نرم افزار های مدیریتی – پنل های جامع و کار آمد – دیتا بیس های انبوه شروع به فعالیت نمود . 

از جمله وبسایت های زیر شاخه این شرکت , میتوان به نرم افزار شرکتی لجستیک جامع پست, زنجیره تامین و مدیریت ناوگان چابک ( chabok.app ) در حوزه حمل و نقل و انبارداری لجستیک اشاره نمود . 

و دیگر شرکت زیر شاخه پردازش داده نگار پارس , شرکت پستچی ( postchi.app ) در پرتوء گسترش حمل و نقل و باربری مرسوله در تمامی نقاط ایران در حال فعالیت میباشد و پیشرفت چشم گیری در این صنعت ( حمل و نقل ) به جای گذاشته است .

این شرکت علاوه بر نرم افزار های عظیم خود در بخش های پورتالی و مدیریتی فعالیت های جامع ای در صنایع مختلف به هموطنان خود در زمینه دنیای دیجیتال و نرم افزار در دسته های گوناگون ( سازمانی و شخصی ) ارائه و در دسترس قرار گرفته شد . 

پردازش داده نگار پارس

چرا پردازش داده نگار پارس را باید انتخاب کنید

طراحی وبسایت
طراحی وبسایت

وب‌سایت‌ها به منبعی برای کسب اطلاعات در مورد مشاغل و خدمات تبدیل شده‌اند و مردم در حال حاضر بیشتر به دنبال جستجوی آنلاین یک کسب‌وکار هستند تا اینکه آن را در یک کتاب فیزیکی جستجو کنند.

ادامه مطلب

راه اندازی سرور
راه اندازی سرور

سرورها داده ها را ذخیره، مدیریت و به ایستگاه های کاری در شبکه تحویل می دهند. به طور معمول، آنها از یک ایستگاه کاری معمولی قدرتمندتر هستند و امنیت افزایش یافته و ادغام آسان با ابزارهای پشتیبان/بازیابی را فراهم می کنند.

ادامه مطلب

اپلیکیشن اندروید و ios
اپلیکیشن اندروید و ios

با توجه به سرعت دیجیتالی شدن سریع، اپلیکیشن های تلفن همراه در حال حاضر از ترافیک وب سراسر جهان را نفوذ کرده اند. از رسانه‌های اجتماعی گرفته تا ابزار، سبک زندگی و اخبار – اپلیکیشن‌های موبایل چهره بسیاری از کسب‌وکارها را تغییر می‌دهند.

ادامه مطلب

وبلاگ جامع تیم توسعه پردازش داده نگار

در نگاهی کلی میتوانید به بیشترین مقالات در دنیای نرم افزار های جامع و سازمانی دست بیابید

مشاهده
پردازش داده نگار پارس
آدرس:

تهران - اتوبان خرازی - ساختمان اداری تریتا

طبقه 19 - واحد 19 E

تلفن:

47000875 - 021 

ایمیل:

info@pdn24.com

پردازش داده نگار پارس

پردازش داده نگار پارس

پیشرو در توسعه و ساخت بهترین اپلیکیشن ها و صفحات وب میباشد . 

دنبال کنید

ایمیل : info@pdn24.com
تلفن : اکنون تماس بگیرید