پردازش داده نگار پارس پیشرو در راه اندازی و اسمبل کردن سرور و تجهیزات آن

نحوه کار سرورها

سرور می تواند به ماشین فیزیکی، ماشین مجازی یا نرم افزاری که خدمات سرور را انجام می دهد اشاره کند. روشی که یک سرور کار می کند بسته به نوع آن به طور قابل توجهی متفاوت است .

شبکه

شبکه کامپیوتری مجموعه‌ای از رایانه‌هایی است که منابع را به اشتراک می‌گذارند که روی گره‌های شبکه قرار دارند یا توسط آنها ارائه می‌شوند.

تجهیزات

از دسته تجهیزات لازم برای راه اندازی میتوان به ( سرور - سویچ - روتر - پنل و .... ) اشاره کرد که تمامی تجهیزات در تیم پردازش داده نگار پارس محیا و آماده خدمت رسانی میباشند .

امنیت

حفظ اطلاعات با پروتکل های امنیتی مناسب در سرتاسر شبکه بخشی مهم از کار ما میباشد که بدون هیچ دسترسی خارجی و یا اتک قابل نفود یا تجاوز به حریم شما نمیباشد .

خدمات ابری

حفظ و نگهداری دیتا و اطلاعات سنگین در حافظه اینترنال غیرمنطقی میباشد پس اطلاعات خود در پایانه های ابری شرکت ما در سرور های معتبر و شخصی محفوظ و ذخیره یابی شده است.

سرعت

با فراگیری و استفاده بروز از نوآورانه ترین تکنولوژی های عصر دیجیتال , بیشترین حجم ترافیک سرعتی را در انجام امور کاربری شما ارائه می دهیم .

خدمات ما

با ما باشید تا بهترین تجربه پروژه های نرم افزاری – اپلیکیشن های توسعه یافته و صفحات وب پویا را کنار هم برایتان تداعی کنیم .